חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המלצות

Lena KaplunLena Kaplun
14:14 20 Jul 23
הגעתי לגל עם הבת שלי בת 7 שנים שסבלה במשך כמעט שנתיים מדלקות בדרכי השתן. קיבלנו טיפול מקצועי, הוליסטי שמתייחס למכלול הדברים, רגיש ומותאם לילדים. לאחר סדרה של כמה מפגשים הדלקות פחתו משמעותית עד כמעט ונעלמו. בטיפול האחרון הבת שלי אמרה שהיא עצובה מאוד שהסתיימו המפגשים. מודה לגל וממליצה בחום.
IdanIdan
14:37 16 Jul 23
מומלץ מאוד.בן אדם מדהים ומטפל מעולה!
Tanya Bass-VaindinerTanya Bass-Vaindiner
04:28 19 Jun 23
באתי לגל עם כאבי גב לבתי וקילתי שרות ויחס מעל ומעבר, גם יחס מדהים! ממליצה מכל הלב!
אורית מיארהאורית מיארה
18:30 29 May 23
אני מטופלת ותיקה אצל גל , אני מאמינה שבריאות האדם צריכה תחזוק ועקביות, בכל פעם אני מגיעה אליו היחס הוא אישי והבנת הצרכים המשתנים והתאמת הטיפול בהתאם.גל הפך לחלק בלתי נפרד מאורח חיי, עצותיו חכמות, רגישות ומקדמות את הריפוי הנדרש, בכל פעם שאני באה אליו אני יודעת שאני בידיים טובות של אדם מקצועי ,שבריאות המטופל היא לנגד עיניו. לא יכולתי לבקש טוב יותר ממני, יישר כח המשך והצלח בדרכך. אתה מוכשר בתחומך. אורית
ראיה מורראיה מור
07:11 28 May 23
Limor AlenbergLimor Alenberg
18:33 26 May 23
מומלץ מאוד! הגעתי עם כאבים חזקים ביד, ובלי יכולת להזיז אותה, גל פתר לי את הבעיה בטיפול אחד!
Michael NurenbergMichael Nurenberg
14:35 26 May 23
המטפל הכי טוב בעיר.גל משלב בתוכו המון סגולות וכל פעם שאני מבקר אצלו אני יוצא לא רק יותר בריא אלא גם יותר טוב.תצליח בכל מה שתעשה!!
טל חיימוביץטל חיימוביץ
15:05 25 May 23
גל הוא מטפל בעל ידע רב עם זאת צנוע ואנושי. הגעתי אליו עם כאבים בכל הגוף ולאחר סדרת טיפולים זה כבר הרבה זמן שהתוצאות נשמרות ובכל מיקרה אם יצוץ איזה כאב אני רגועה כי יש כתובת לרפואה
js_loader

הייתי אצל גל לפני כמה חודשים בטיפול מתמשך של דיקור סיני לכאבי ראש. הטיפול עזר לי מאוד להפחית את תדירות כאבי הראש ובאופן כללי גרם לי לתחושה גופנית טובה יותר. מיותר לציין שהטיפול אינו כואב כלל ואין מה לחשוש מהמחטים הדקיקות. גל איש אדיב ומקסים, נותן תחושה של נוחות ופתיחות במהלך הטיפול ממליצה בחום!

נטלי מזרחי

אני הגעתי לטיפולים אצל גל בעיצומם של טיפולי הפריות כהמלצה לשלב דיקור סיני יחד עם הטיפולים, כבר מהרגע הראשון התרשמתי מהמקצועיות הבלתי מתפשרת של גל, גל חקר ובדק מה יהיה הטיפול הנכון עבורי תוך שיתוף פעולה יחד איתי, הטיפולים עצמם היו חוויה מרגיעה ועוזרת, הרבה בזכות התהליך שעברתי עם גל הביא אותי להצלחה בטיפולים, לאורך כל הדרך לגל היה חשוב לדעת איך הטיפולים משפיעים והאם הם מועילים לי, אין לי ספק שאשתמש בשירותיו בעתיד, ממליצה בחום..!

לקוחה מרוצה

הגעתי לגל אחרי הרבה שנים של נסיונות להכנס להריון ובעקבות המלצה החלטתי לנסות דיקור כטיפול משלים לטיפולי הפוריות. הגעתי לגל שהיה מקצועי מהרגע הראשון, חקר לעומק את ההיסטוריה ומה הביא אותי אליו ובנה תוכנית של טיפולים מותאמת עבורי. ההגעה לגל אחת לשבוע הייתה בשבילי פינוק אמיתי, נהנתי משילוב הידע של גל בתחומים אחרים ברפואה הסינית וגל תמיד דאג לגרום לי לצאת מהטיפול בחיוך ובאופטימיות. כבר בחודש הטיפולים הראשון ניכרה השפעה על הגוף שלי והצלחתי להקלט להריון בפעם הראשונה לאחר שנים. למרות שהריון זה לא נמשך, ידעתי שיש תקווה ואכן חודשים ספורים לאחר מכן נקלטתי להריון נוסף והיום אני חובקת תינוק קטן ומתוק שלגל יש חלק חשוב בהמצאותו בעולם.

גל, תודה רבה על הכל! על התוצאה אבל לא פחות חשוב מזה, על הדרך.

אנונימית

אחרי שנים של דם יזע ודמעות בטיפולי פוריות החלטתי על שינוי, וקיבלתי המלצה לשלב טיפולי דיקור במקביל אצל גל דרורי. לאחר תקופה של טיפולים וחודשים בודדים, מהרגע שהתחלנו לראשונה, נכנסתי להריון. חייבת להודות ולומר כי גל מקצועי מבין ותומך , הרגשתי כי התחבר לטיפול שלי בצורה הכי יסודית והכי אישית שיכולה להיות. תודה על הרגישות למצבים ההורמונליים המתחלפים, ועל יכולת ההכלה הענקית גם ברגעי בכי שהיו. כמה שמחת בשבילי כשסיפרתי לך שאני בהריון . תודה על הרוגע והשלווה שנתת לי. מיותר לציין, שאני ממליצה עלייך לכל אחת ובכל הזדמנות בה אני שומעת על אישה בתקופה קשה ולאו דווקא בטיפולי פוריות.

אני בטוח ממשיכה ונחזור להיפגש בקרוב

שם בדוי

גל היקר התחלתי אצלך טיפול עקב כאבי ראש חזקים והרדמות של צד שמאל של הפנים. הטיפול שנתת לי עשה נפלאות . את הכדורים הפסקתי לקחת כי כבר לא היה צורך בהם. אין לי מילים אתה פשוט נפלא וטיפולך המסור עשו לי נפלאות המון תודה ושמחתי להכיר בנאדם נפלא כמוך

מירב

עברתי טיפול בדיקור סיני אצל גל דרורי בעקבות כאבי תופת והתגרמות באיזור עקב אכילס. לאחר מספר טיפולים מועט – העקב החלים כמעט לחלוטין והפך להיות חלק לגמרי, והכאבים הופחתו באופן משמעותי. נוסף לכך, הרגשתי הכללית השתפרה מאוד.
ממליצה בחום על טיפולי הדיקור של גל, התוצאות הן משמעותיות הן במישור הפיזיולוגי והן במישור התחושתי.

בת אל

אחרי שבועות של כאבים מטורפים מהסימפיולויזיס, הלכתי לטיפול אצל גל! וסוף סוף הצלחתי לישון בלי להתעורר מכאבים, הכאבים לא עברו לגמרי אבל חל שיפור משמעותי ביכולת תזוזה…
ישנתי שנת ישרים כמו תינוקת!!
גל תודה רבה רבה!!!
ממליצה בחום!

נעומי דוד

*מומלץ בחום*
אני רוצה להודות ל- גל דרורי שבזכות ידיי הקסם שלו הצליח להקל משמעותית על כאבי הבטן והגזים של בתי בת החודשיים וחצי.
בעזרת הטיפול המסור שלו הילדה רגועה ונינוחה ואני מציעה לכל הורה שעובר קושי עם הילדים להתייעץ איתו על כל בעיה שיש, הטיפולים שלו הם מגיל 0 עד 120?!

ליבר מזרחי

"לראשונה שמעתי על גל מחבר תאמת שלא היה בראש ללכת אבל לאחר שיחה עם גל החלטתי לתת הזדמנות (יש לציין שאני סובל מפריצות דיסק בגב) הופתעתי לטובה גל בן אדם מקצועי מאוד ויותר מזה מכיר את הגוף לפרטים שזה חשוב מאוד להצלחת הטיפול. היום אני אחרי מספר מפגשים אני יכול להעיד שיש שיפור מטורף אז תודה גל"

הלל ויילר

"גל דרורי הוא הרבה יותר ממטפל בדיקור סיני. הוא אדם רגיש קשוב ומכיל ,תמיד משדר אופטימיות ותחושה שהמצב בשיפור. הטיפולים עוזרים לי מאודו לשמר את מצבי הגופני. שמחה שהכרתי אותו .ממליצה ממש בחום"

איילה מיטוס

"גל הוא מטפל בעל ידע רב עם זאת צנוע ואנושי. הגעתי אליו עם כאבים בכל הגוף ולאחר סדרת טיפולים זה כבר הרבה זמן שהתוצאות נשמרות ובכל מיקרה אם יצוץ איזה כאב אני רגועה כי יש כתובת לרפואה"

טל חיימוביץ
דילוג לתוכן