חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כאב ואורטופדיה

טיפול בכאב
רפואה סינית לבעיות כאב

אם את/ה כאן, אז אני מניח שיש לך כאב שמפריע לך,ופוגע לך באיכות החיים.

במהלך השנים, עזרתי לאנשים רבים לשפר את חייהם, להפחית, ואף להעלים כאבים במקומות שונים.אני אשמח לעזור גם לך!

בעזרת דיקור סיני, ובעזרת כלים טיפוליים נוספים המשמשים אותי בזמן טיפול, אנחנו נעבוד על מספר מישורים:

הראשון – מקור הבעיה, בעזרת שילוב של אבחנה מסורתית, אבחנת גוף, תשאול וגם בדיקות רפואיות נדאג למצוא את מקור הבעיה, וכחלק מהטיפול נתייחס ונטפל במקור, וכך נפחית כאב, אך יותר מכך – נרצה לדאוג שהכאב לא יחזור ויופיע שוב.

השני- הפחתת עוצמת הכאב ו/או העלמתו.לשבור את מעגל הכאב, לשפר את איכות השינה, את תחושת החיות והאנרגיה, ליצור תחושת זקיפות, ערנות ומודעות לגוף.עם הטיפולים אנחנו ננסה ליצור מצב שבו אספקטים שונים בחיים השתפרו וכך ליצור מעגל חיובי שבו הכאב הולך ודועך.

הכאבים השונים ואופן טיפולם

כאב גב:

כאב גב הינו בעיה מאוד שכיחה. כאב הגב יכול להיות מקומי, אך במקרים רבים תתכן הקרנה לרגליים. לעיתים, כאב שמקורו בגב, יכול להקרין ולהתבטא בכאב בישבן או באגן אפילו שהגב מרגיש ללא כאב. באמצעות רפואה סינית, ניתן לטפל ביעילות בכאבי גב.
לפרטים נוספים לחץ כאן: כאב גב

כאב ראש:

דיקור סיני גורם להפחתת הדלקת ולשחרור משככי כאב טבעיים בגוף כיום ישנם מחקרים רבים המוכיחים את יעילות הדיקור הסיני בטיפול בכאבי  ראש. – לפרטים לחץ כאן: כאב ראש

 

כאב כתפיים:

לפי הרפואה הסינית, כל כאב הוא סוג של תקיעות – כלומר במקום שיש כאב יש תקיעות. בבעיות כתפיים ניתן על ידי דיקור נק’ שרחוקות מהכתף לשפר את מצב הכתף וברוב המקרים להביא לשיפור מידי.

לפרטים נוספים לחץ כאן: כאב כתפיים

כאב ברכיים:

בהתייחסות לבעיית כאבי ברכיים, יש חשיבות גדולה לאבחנה, לעוצמת הכאב ובעיקר למיקום הכאב. בנוסף לדיקור ניתן לשלב גם מוקסה או אלקטרו – מכשיר המזרים פולסים של חשמל במחטים.

לפרטים נוספים לחץ כאן: כאב ברכיים

כאב בצוואר:

כאב בצוואר יכול לנבוע מסיבות שונות. ניתן להגיע לטיפול בכל סוג של כאב צוואר: פריצת דיסק, בלט דיסק, צוואר תפוס, עקמת, סקוליוזיס, כאב שרירים, כאב מקרין.

לפרטים נוספים לחץ כאן: כאב צוואר

דורבן:

ניתן לטפל בדורבן ובכאבים בקרסול ובעקב בעזרת רפואה סינית! לפרטים נוספים לחץ כאן: דורבן

קבעו טיפול כאן

השאירו את הפרטים שלכם ואצור קשר לתיאום
הטיפולים מתקיימים בקליניקה שלי באריאל

דילוג לתוכן