חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פוריות האישה

פוריות

זוגות רבים סובלים מקושי להיכנס להריון ולהביא ילד לעולם עקב בעיות פוריות.
כיצד שילוב של טיפול ברפואה הסינית יכול לעזור?.

הגעתם להחלטה, להביא ילד לעולם.
את רוצה להרות- אך לפעמים הגשמת המשאלה הזו לזוג מלווה בקשיים.
כמה זמן לוקח להיכנס להריון?
מהו הטווח הזמן התקין לכניסה להיריון?
אצל כל אחת זה שונה אך
ככל שהזמן עובר זה מתחיל להיות מלחיץ יותר.
החדשות הטובות הן שאת יכולה לעזור לעצמך , דרך טיפול טבעי ויעיל שמוכח כבר אלפי שנים: רפואה סינית 

 בעיות פריון – הגדרה וסיבות

חוסר פוריות מוגדר כקושי להרות (להיכנס להריון) למרות קיום יחסי מין ללא הגנה במשך תקופה ממושכת.

כ40% מבעיות הפריון מיוחסות לנשים, ואחוז דומה מיוחס לבעיות אצל הגברים. חלק אחר מבעיות הפריון מיוחס לגורמים בלתי מוסברים, או לשילוב של מספר גורמים (מוסברים) יחד.

ישנן סיבות רבות לחוסר הצלחתם של זוגות להיכנס להריון, כגון: גיל, מצב בריאותי, באיזה זמן של החודש מקיימים יחסי מין ובאיזה תדירות, מתח ולחץ.

המציאות שאנו חיים בה היא לא תמיד פשוטה: זיהום אוויר, אוכל מעובד, סביבת עבודה מתוחה, עבודה בישיבה ללא תנועות פיזיות, כל זה משפיע על המערכת ההורמונלית של הגבר והאישה. בנוסף החיים במדינת ישראל הם לא פשוטים – יש מתח ביטחוני באוויר ובמקרים רבים יש "לחץ להרות" שמגיע מהמשפחה, חברים, והסביבה הקרובה.

רפואה סינית ופוריות

ברפואה הסינית המסורתית מטפלים בבעיות פריון כבר אלפי שנים, וכבר בטקסטים עתיקים מבדילים בבעיית פוריות הנובעת מהאישה או מהגבר.

במפגש הראשון בקליניקה מתבצע תשאול ואבחון על פי דופק ולשון המשקפים את מצבה של המטופלת. ברוב המקרים מומלץ לקיים טיפול דיקור אחת לשבוע, ומומלץ גם לשלב צמחי מרפא בנוסף.

במידה והאישה נמצאת בטיפולי הפריה IVF/IUI כדאי להתאים את הטיפולים בהתאם לשלב שהאישה נמצאת בו בטיפולים. מחקרים רבים הוכיחו את יעילות הדיקור בשילוב עם טיפולי פריון לעומת טיפולים ללא הדיקור.

מחקר שנערך על ידי ד”ר שחר לב-ארי וקרן סלע, מצביע על עלייה משמעותית בפוריות האישה בעקבות הטיפול המשולב של רפואה מערבית יחד עם רפואה סינית.

מטרת הרפואה הסינית היא לתקן חוסר איזון בזרימה הטבעית של אנרגיה בגוף, ובכך לשפר את התחושה ואת מצבה הכללי של המטופלת.
דיקור סיני וצמחי המרפא משפיעים על פוריות, מחזור הביוץ והווסת, מחזקים את זרימת הדם לרחם ואף מגבירים את ייצור והפרשה של אנדרופין, הגורם לתחושת רוגע.
כל אלה יחדיו עשויים לסייע להתעברות ולהריון בריא.

עזרתי כבר למאות נשים ואני אשמח לעזור גם לך.

איך אני יכול לעזור לך?

  • טיפול בקליניקה:
    במפגש הראשון בקליניקה מתבצע תשאול ואבחון על פי דופק ולשון המשקפים את מצבה של המטופלת. על פי האבחון יותאם הטיפול בקליניקה. בנוסף אני נותן דגשים והנחיות לבית וליום יום.
  • יעוץ – מפגש יעוץ בקליניקה
  • יעוץ בטלפון – יעוץ בטלפון/בוואטצפ לפני הגעה לטיפול
  • האזנה לפודקאסט שלי – פשוט לחיות בריא

 

הטיפולים מתקיימים במרכז טיפולים אריאל, הנחשונים 44 אריאל
להזמנת טיפול – לחצי כאן או השאירי פרטים בדף צור קשר

 

המלצות

  • אני הגעתי לטיפולים אצל גל בעיצומם של טיפולי הפריות כהמלצה לשלב דיקור סיני יחד עם הטיפולים, כבר מהרגע הראשון התרשמתי מהמקצועיות הבלתי מתפשרת של גל, גל חקר ובדק מה יהיה הטיפול הנכון עבורי תוך שיתוף פעולה יחד איתי, הטיפולים עצמם היו חוויה מרגיעה ועוזרת, הרבה בזכות התהליך שעברתי עם גל הביא אותי להצלחה בטיפולים, לאורך כל הדרך לגל היה חשוב לדעת איך הטיפולים משפיעים והאם הם מועילים לי, אין לי ספק שאשתמש בשירותיו בעתיד, ממליצה בחום..!
  • הגעתי לגל אחרי הרבה שנים של נסיונות להכנס להריון ובעקבות המלצה החלטתי לנסות דיקור כטיפול משלים לטיפולי הפוריות.  הגעתי לגל שהיה מקצועי מהרגע הראשון, חקר לעומק את ההיסטוריה ומה הביא אותי אליו ובנה תוכנית של טיפולים מותאמת עבורי. ההגעה לגל אחת לשבוע הייתה בשבילי פינוק אמיתי, נהנתי משילוב הידע של גל בתחומים אחרים ברפואה הסינית וגל תמיד דאג לגרום לי לצאת מהטיפול בחיוך ובאופטימיות. כבר בחודש הטיפולים הראשון ניכרה השפעה על הגוף שלי והצלחתי להקלט להריון בפעם הראשונה לאחר שנים. למרות שהריון זה לא נמשך, ידעתי שיש תקווה ואכן חודשים ספורים לאחר מכן נקלטתי להריון נוסף והיום אני חובקת תינוק קטן ומתוק שלגל יש חלק חשוב בהמצאותו בעולם.גל, תודה רבה על הכל! על התוצאה אבל לא פחות חשוב מזה, על הדרך.
  • אחרי שנים של דם יזע ודמעות בטיפולי פוריות החלטתי על שינוי, וקיבלתי המלצה לשלב טיפולי דיקור במקביל אצל גל דרורי. לאחר תקופה של טיפולים וחודשים בודדים, מהרגע שהתחלנו לראשונה, נכנסתי להריון. חייבת להודות ולומר כי גל מקצועי מבין ותומך , הרגשתי כי התחבר לטיפול שלי בצורה הכי יסודית והכי אישית שיכולה להיות. תודה על הרגישות למצבים ההורמונליים המתחלפים, ועל יכולת ההכלה הענקית גם ברגעי בכי שהיו. כמה שמחת בשבילי כשסיפרתי לך שאני בהריון . תודה על הרוגע והשלווה שנתת לי. מיותר לציין, שאני ממליצה עלייך לכל אחת ובכל הזדמנות בה אני שומעת על אישה בתקופה קשה ולאו דווקא בטיפולי פוריות.אני בטוח ממשיכה ונחזור להיפגש בקרוב

לתיאום טיפול ברפואה סינית בקליניקה של גל דרורי באריאל,

ניתן לכתוב לי ישרות ב Whatapp- 


ניתן לקבוע תור דרך מערכת זימון תורים 

כאן אפשר לראות מתי פנוי ולקבוע לפי מה שמתאים לך-

קישור לזימון תורים גל דרורי קליניקה באריאל

ניתן לקבל טיפול וייעוץ גם בזום לחצו כאן

ניתן לכתוב בדף צור קשר, ואני אחזור אליכם.

קבעו טיפול כאן

השאירו את הפרטים שלכם ואצור קשר לתיאום
הטיפולים מתקיימים בקליניקה שלי באריאל

דילוג לתוכן