חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיקור סיני והפריה חוץ גופית IVF

דיקור סיני והפריה חוץ גופית

כיצד משפרים את הסיכוי של טיפולי הפריה חוץ גופית?

למי מיועד דיקור סיני – ובאילו מקרים הוא יכול לסייע לנשים שברצונן להרות?

  • אני הגעתי לטיפולים אצל גל בעיצומם של טיפולי הפריות כהמלצה לשלב דיקור סיני יחד עם הטיפולים, כבר מהרגע הראשון התרשמתי מהמקצועיות הבלתי מתפשרת של גל, גל חקר ובדק מה יהיה הטיפול הנכון עבורי תוך שיתוף פעולה יחד איתי, הטיפולים עצמם היו חוויה מרגיעה ועוזרת, הרבה בזכות התהליך שעברתי עם גל הביא אותי להצלחה בטיפולים, לאורך כל הדרך לגל היה חשוב לדעת איך הטיפולים משפיעים והאם הם מועילים לי, אין לי ספק שאשתמש בשירותיו בעתיד, ממליצה בחום..! 
  • הגעתי לגל אחרי הרבה שנים של נסיונות להכנס להריון ובעקבות המלצה החלטתי לנסות דיקור כטיפול משלים לטיפולי הפוריות.  הגעתי לגל שהיה מקצועי מהרגע הראשון, חקר לעומק את ההיסטוריה ומה הביא אותי אליו ובנה תוכנית של טיפולים מותאמת עבורי. ההגעה לגל אחת לשבוע הייתה בשבילי פינוק אמיתי, נהנתי משילוב הידע של גל בתחומים אחרים ברפואה הסינית וגל תמיד דאג לגרום לי לצאת מהטיפול בחיוך ובאופטימיות. כבר בחודש הטיפולים הראשון ניכרה השפעה על הגוף שלי והצלחתי להקלט להריון בפעם הראשונה לאחר שנים. למרות שהריון זה לא נמשך, ידעתי שיש תקווה ואכן חודשים ספורים לאחר מכן נקלטתי להריון נוסף והיום אני חובקת תינוק קטן ומתוק שלגל יש חלק חשוב בהמצאותו בעולם.
  • גל, תודה רבה על הכל! על התוצאה אבל לא פחות חשוב מזה, על הדרך. אחרי שנים של דם יזע ודמעות בטיפולי פוריות החלטתי על שינוי, וקיבלתי המלצה לשלב טיפולי דיקור במקביל אצל גל דרורי. לאחר תקופה של טיפולים וחודשים בודדים, מהרגע שהתחלנו לראשונה, נכנסתי להריון. חייבת להודות ולומר כי גל מקצועי מבין ותומך , הרגשתי כי התחבר לטיפול שלי בצורה הכי יסודית והכי אישית שיכולה להיות. תודה על הרגישות למצבים ההורמונליים המתחלפים, ועל יכולת ההכלה הענקית גם ברגעי בכי שהיו. כמה שמחת בשבילי כשסיפרתי לך שאני בהריון . תודה על הרוגע והשלווה שנתת לי. מיותר לציין, שאני ממליצה עלייך לכל אחת ובכל הזדמנות בה אני שומעת על אישה בתקופה קשה ולאו דווקא בטיפולי פוריות.אני בטוח ממשיכה ונחזור להיפגש בקרוב

דיקור סיני והפריה חוץ גופית

טיפולי הפריה חוץ גופית יכולים להימשך זמן רב. לאורך התהליך, בני הזוג חווים סוגים שונים של קשיים ובהם גם מצבי רוח משתנים, דאגות ורגשות. עם זאת, החדשות הטובות הן שכיום ניתן לשלב טיפולי רפואה סינית כחלק מתהליך IVF
ניתן להתחיל טיפולים ואפילו כדאי עוד מלפני התחלת התהליך, וכמובן לשלב במהלכו וגם אחריו, עד שיודעים בוודאות שיש הריון ושמרגישים רגועים ובטוחים שזהו הריון שיחזיק.

היתרון העיקרי של השילוב של דיקור סיני והפריה חוץ גופית בא לידי ביטוי בשיפור סיכויי ההצלחה. מצד אחד, מדובר על טיפול בטיחותי שמבוצע במשך אלפי שנים למצבים שונים, ומצד שני זהו טיפול יעיל הנתמך כיום במחקרים המראים יעילות ושיפור באחוזי ההצלחה במקרים שבהם משלבים דיקור הרעיון מאחורי הטיפול הוא מורכב ודורש הבנה ברפואה סינית ובנושא הפוריות, אך אם להסביר בפשטות: הטיפול תורם לתהליך ההפריה עקב כך שהוא מכין את גוף האישה (ובמידת הצורך גם את הגבר) לתהליך, משפר את זרימת הדם ומסייע לאיזון ההורמונים בגוף ולהפחתת תופעות לוואי במידה ויש.

דיקור סיני והפריה חוץ גופית בהתאמה אישית

עם נסיון של מעל 10 שנים, ושורה ארוכה של טיפולים מוצלחים, גל דרורי משלב בטיפול שיטות שונות על פי אבחנה הכוללת אבחנת לשון אבחנת דופק אבחנת בטן ותשאול.

מזמין גם אותך להצטרף למשפחת המטופלים המרוצים, לשפר את הפוריות, ולהגדיל את סיכויי ההצלחה של טיפולי הפריון, בין אם מדובר בהזרעות IUI או הפריה חוץ גופית IVF.

כמו כן, אפשר להשאיר עכשיו פרטים באתר ולהתייעץ עם גל דרורי לגבי סוגים שונים של טיפולים משלימים. אחרי שנעזור לך לבחור את הטיפול המתאים, איכות החיים תשתפר ויחד איתה גם התחושה הכללית, התחושה הפיזית והמצב הרגשי.

היתרונות של רפואה סינית IVF עבור נשים

דיקור סיני משפיע לטובה על סיכויי ההצלחה של הפריה חוץ גופית בגלל כמה סיבות מרכזיות. במישור הפיזיולוגי, יש מחקרים אשר מראים שדיקור סיני מוריד רמות קורטיזול ומפחית דלקת. בנוסף לכך, אחת ההשפעות של דיקור הינה שהוא מרגיע את מערכת העצבים המרכזית, בעקבות זאת דיקור מסייע לגוף להיות מוכן יותר לקבלת ההפריה ולניצול היתרונות של הרפואה הקונבנציונאלית.

במישור המנטאלי, דיקור סיני, מרגיע מתח וחרדה – ובנוסף יכול לסייע להתמודד ולהקל על תופעות לוואי שנגרמות בגלל נטילת תרופות להפריה חוץ גופית. ברור לכל שכאשר נשים במהלך טיפולי הפריה חוץ גופית מרגישות רגועות יותר, סיכויי ההצלחה עולים ואיכות החיים משתפרת.

דיקור סיני – גם לתמיכה בהריון

שיטות שונות של דיקור סיני בטוחות לחלוטין עבור נשים בהריון ויכולות לסייע להן בשלבים שונים של התמודדות. מלבד הפעלת השיטות הללו לצורך שיפור סיכויי ההצלחה של הפריה חוץ גופית, ניתן להתאים את הדיקור למהלך ההיריון עצמו.

בשליש הראשון של ההיריון למשל שמים דגש בטיפולים על שיפור פעילות מערכת העיכול וכך להקל ולהפחית תופעות של בחילות, הקאות, צרבות, וגם תופעות נפוצות כמו עייפות וחרדה. בשליש השני, הדגש בדיקור הוא על צרכי תחזוקה חודשיים. בשליש השלישי והאחרון, נפוץ מאוד בקליניקה לטפל בבעיות של כאבים שונים, הפרעות שינה, גרד, חוסר איזון בלוטת התריס, בצקות, ובמידת הצורך היפוך עובר: שילוב של מוקסה ודיקור שמעודד עובר שנמצא במצב עכוז להיכנס לתנוחה הנכונה לקראת הלידה.
בנוסף לכל אלה גם בסוף ההריון, מומלץ מאוד להגיע לטיפול בדיקור סיני כהכנה ללידה ולהכין את הגוף טוב יותר ללידה הצפויה. ניתן גם להיעזר בטיפולי רפואה סינית ודיקור סיני להשראת לידה ובמידה ויש צורך רפואי גם לזירוז לידה.

החשיבות של טיפולי רפואה משלימה

הפריה חוץ גופית היא תהליך שדורש מחויבות מצד כל הגורמים המעורבים. אצל בני זוג שבוחרים בתהליך הזה, נדרש שיתוף פעולה שאמור לסייע להתמודד גם עם הכישלונות והימים הקשים. עם זאת, לא חייבים לעשות את זה לבד ותמיד ניתן לשלב טיפולי רפואה משלימה.

בסופו של דבר דיקור סיני והפריה חוץ גופית הם רק דוגמא אחת לשילוב האופטימאלי בין רפואה אלטרנטיבית לבין הרפואה הקונבנציונאלית. אבל בזכות השילוב הזה, זוגות רבים זוכים להיקלט, להיות בהריון וללדת בזמן תינוקות בריאים.

מעטפת שלמה של פתרונות רפואה משלימה עבורך

גל דרורי ישמח לפגוש אותך ולייעץ לגבי האפשרות לשלב טיפול משלים לטיפול הקונבנציונלי.
עם התמחות ארוכת שנים ברפואה סינית ורפואה משלימה, יש לך עכשיו כתובת אחת לרכז אצלה את כל השאלות החשובות ולקבל תשובות מלאות ואמינות.

מזמין אותך להינות מיתרונותיה הרבות של הרפואה הסינית, וליצור קשר, או להשאיר פרטים באתר, ואני אשמח לעזור גם לכם.

עם נסיון של יותר מעשור, אשמח לעזור גם לך – דרך טיפול טבעי ויעיל שמוכח כבר אלפי שנים ומוכר כרפואה הסינית. את יכולה להגביר את הסיכוי להריון – גם בטיפולי פוריות

יש לי הרבה כלים דרכם אני יכול לעזור, גם בטיפולי דיקור סיני אצלי בקליניקה וגם על ידי ייעוץ והתאמת צמחים ושינויי אורח חיים שיכול להיות גם מרחוק דרך הזום.

איך אני יכול לעזור לך?

  • טיפול בקליניקה:
    במפגש הראשון בקליניקה מתבצע תשאול ואבחון על פי דופק ולשון המשקפים את מצבה של המטופלת. על פי האבחון יותאם הטיפול בקליניקה. בנוסף אני נותן דגשים והנחיות לבית וליום יום.
  • יעוץ – מפגש יעוץ בקליניקה
  • יעוץ בטלפון – יעוץ בטלפון/בוואטצפ לפני הגעה לטיפול
  • האזנה לפודקאסט שלי – פשוט לחיות בריא

 

הטיפולים מתקיימים במרכז טיפולים אריאל, הנחשונים 44 אריאל
להזמנת טיפול – לחצי כאן או השאירי פרטים בדף צור קשר

לתיאום טיפול ברפואה סינית בקליניקה של גל דרורי באריאל,

ניתן לכתוב לי ישרות ב Whatapp:


ניתן לקבוע תור דרך מערכת זימון תורים 

כאן אפשר לראות מתי פנוי ולקבוע לפי מה שמתאים לך-

קישור לזימון תורים גל דרורי קליניקה באריאל

ניתן לקבל טיפול וייעוץ גם בזום לחצו כאן

ניתן לכתוב לי בדף צור קשר, ואני אחזור אליכם.

קבעו טיפול כאן

השאירו את הפרטים שלכם ואצור קשר לתיאום
הטיפולים מתקיימים בקליניקה שלי באריאל

דילוג לתוכן